Adele potwierdziła tytuł swojego czwartego albumu studyjnego i datę premiery długo oczekiwanego wydawnictwa. Piosenkarka i autorka tekstów weszła dzisiaj, tj. 13 października, na Instagram, aby ujawnić, że jej nowy album będzie nosił tytuł „30”. Dzieje się tak po tym, jak na początku tego miesiąca w wielu miastach pojawiły się billboardy z numerem 30 (w tym również w Polsce!), co skłoniło fanów do spekulacji, że jest to tytuł nadchodzącego albumu Adele.

Najnowszy album Adele zatytułowany „30” już 19 listopada!


Data premiery „30” jest taka sama, jak pierwotna data „Red (Taylor’s Version)” Taylor Swift. Jednak Swift ogłosiła pod koniec zeszłego miesiąca, że ​​przesuwa wydanie o tydzień, tj. na 12 listopada. To wywołało spekulacje, że przenosi ją, aby uniknąć kolizji z nadejściem albumu Adele. Mówiąc o swoim nowym albumie w niedawnym wywiadzie dla Vogue, Adele powiedziała, że ​​dla niej bardziej osobisty niż jakakolwiek z jej poprzednich wydawnictw.

W ten piątek (15 października) Adele wyda „Easy On Me”, główny singiel z albumu „30”, i pierwszą, nową muzykę od 2015 roku. Artysta kilka dni temu połączyła się na żywo z fanami za pośrednictwem Instagrama. Było dużo opowieści, a co najważniejsze fragment „Easy On Me”.