Kasia Konstance to polska wokalistka i flecistka, tworząca muzykę z pogranicza neo-soulu, jazzu i R&B. Choć pierwsze muzyczne szlify zdobywała w kraju obok Kasi Lins czy Kuby Więcka, od sześciu lat mieszka w Londynie i ten fakt ma duże znaczenie dla brzmienia jej twórczości, a także miejsc i imprez, na których występowała. Festiwale Field Day, We Out Here czy znany na całym świecie jazzowy Love Supreme to tylko kilka z nich! Kasia jest również częścią prężnie działającej organizacji dla młodych muzyków jazzowych Tomorrow’s Warriors, której absolwentami są m.in. Nubya Garcia, Moses Boyd, Ezra Collective czy Shabaka Hutchings i Sons of Kemet. 

Wśród największych inspiracji wymienia taki artystów jak Jill Scott, Erykah Badu, D’Angelo, ale również Ella Fitzgerald czy Nancy Wilson. Po wielu latach kształcenia warsztatu, zainspirowana brytyjską sceną jazzową, która nie ogranicza się do jednego stylu i łączy ze sobą hip-hop czy r&b, Kasia zaczęła pisać utwory na swoją debiutancką EPkę.

Podobnie jak pierwszy singiel, zatytułowana jest cała debiutancka EPka Kasi.

„Cosmic Dust” to podróż przez dylematy młodości, pierwsze zawody miłosne oraz rozterki panujące w życiu autorki. Dominują oczywiście neo-soulowe brzmienia, owiane nutą jazzu i r&b. W powstaniu materiału wspierał Kasię znany brytyjski gitarzysta i producent muzyczny Beau Diako, który ma na koncie współpracę m.in. z Jordan Rakei, Galimatias czy Noah Slee. Swoje partie na album dogrywali również trębacz Ife Ogunjobi (Ezra Collective), klawiszowiec Lorenz Okello-Osengor (Steam Down) czy Madeleine Jones, która aktualnie należy do koncertowego składu Arlo Parks. Partie fletu pojawiające się w kilku nagraniach nagrała sama wokalistka. W utworze „You Never Do” gościnnie udzielił się raper KINKAI