„Na całych jeziorach Ty” to pierwszy singiel zapowiadający najnowszą płytę Joanny Dark „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Produkcja klipu jaki powstał do klipu to połączenie doświadczenia i młodzieńczości. Joanna Dark wraz z dwudziestoletnim autorem zdjęć Krzysztofem Sobczyńskim przy udziale jazzowego kontrabasisty Pawła Pańty stworzyli nostalgiczny, czarno-biały obraz do jednej z najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej.

Joanna wędrując szlakami poetki po Jej ukochanej Saskiej Kępie i Parku Skaryszewskim odkrywała te miejsca na nowo by skończyć z symboliczną żółtą różą przy Jej pomniku.

“‘Na całych jeziorach Ty’ to utwór absolutnie ponadczasowy, dobitny w swojej prostocie – i tym też tropem szliśmy z Krzysztofem Sobczyńskim planując zdjęcia do teledysku. Tak, jak na całej płycie, skupiamy się na jak najmocniejszym przekazie tekstowym, bo to właśnie teksty Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory dają tej płycie moc. Mam ogromną nadzieje, że nasza aranżacja tego utworu porwie Państwa w piękną, sentymentalną podróż, jaką chcieliśmy pokazać w teledysku” – Joanna Dark


„Osiecka/Przybora – Ale Jazz!” to wybór trzynastu piosenek z tekstami geniuszy słowa – Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory, które po raz pierwszy w tym wyborze zostały zaaranżowane w wersji jazzowej. Premiera płyty zaplanowana została na 8 października 2021 roku.