„Dwa Tygodnie” to czwarty singiel promujący nową płytę Niemocy „Kilka Najlepszych Dni W Życiu”, która ukaże się 22 października w dystrybucji Asfalt Records. Piosenka została nagrana w gościnnym udziałem Michała Wiraszki, znanego między innymi jako frontman zespołu Muchy.


„Notoryczni debiutanci” – mówią sami o sobie z ironią, bo choć zespół Niemoc istnieje 7 lat, to wciąż określani są jako “młodzi zdolni”.

W 2014 w Zielonej Górze poznali się Filip Awłas i Michał Drozda. Wkrótce po dołączeniu do nich Radka Reguły, Niemoc rozpoczęła wydawanie kolejnych singli i EPek oraz dość szybko zyskała miano koncertowej maszyny. Wkrótce elektroniczno-gitarowe dźwięki zespołu można było usłyszeć ze scen największych festiwali, a okres ten zwieńczyła wydana w 2019 pierwsza płyta długogrająca “Baśnie”. Wkrótce wszyscy członkowie Niemocy przenieśli się do Poznania i rozpoczęły się prace nad “kolejnym debiutem”. Poza poszerzeniem i zróżnicowaniem muzycznych wpływów i palety brzmień, zespół zdecydował się także na zaangażowanie do współpracy wokalistów.

16 czerwca ukazuje się “Plankton”, pierwszy z singli zwiastujących nową płytę Niemocy, nagrany z gościnnym udziałem Kachy Kowalczyk z zespołu Coals.