Debiutująca Zoe Wees oraz nominowany do Grammy 6lack połączyli siły w wyjątkowym singlu „That’s How It Goes”. Subtelna, a jednocześnie poruszają piosenka nawiązuje do dobrej i złej energii, która towarzyszy nam w życiu. W towarzyszącym nagraniu klipie można doświadczyć pełnego spektrum emocji. 

– Wspaniale współpracowało mi się z 6lackiem – przekonuje Zoe. – Wiedziałam, że ciężko pracował, by stać się tym, kim jest i to zainspirowało mnie na zupełnie innym poziomie. Miał wiele szacunku i uznania dla całej naszej ekipy i piosenki. Ma przepiękną duszę. Jestem szalenie podekscytowana, że mogę z nim wykonywać ten utwór.

– Jestem szczęśliwy, gdy mogę pracować z ludźmi, których słowa trafiają prosto do mego serca – mówi 6lack. – Zoe Wees zbudowała most między swoim a moim światem, a „That’s How It Goes” niesie przesłanie, które nigdy się nie zdezaktualizuje. Triumf przez rozpacz. Przypomina mi to, skąd się wywodzę, kim jestem i dokąd zmierzam.


Debiutująca na muzycznej scenie Zoe Wees ma dar, by tworzyć złożone, pełne emocji historie, które jednak mają uniwersalny wydźwięk. W „Control”, swym surowym, mocnym debiutanckim singlu, odnosi się do emocjonalnych blizn związanych z epilepsją, na którą cierpiała jako dziecko. Szybko okazało się, że wiele osób utożsamia się z piosenką, nawet jeśli sami mieli zupełnie inne problemy i doświadczenia. „Control” stało się światowym hitem, docierając do top 20 Pop radio w USA i zapewniając artystce występ w „The Late Late Show with James Corden”. Tymczasem w Wielkiej Brytanii, jej talent docenili dziennikarze takich tytułów jak „Guardian”, „Forbes” , „Gel Dem”, „Best Fit”  czy „Clash” i „Notion”.

6black to nominowany do Grammy artysta R&B, którego pseudonim należy wymawiać po prostu „black”, wydał debiutancki album „Free 6lack” z listopadzie 2016 roku. Płyta dotarła do 34. miejsca notowania Billboardu, a pochodzący z niej singiel „Prblms”, dwukrotnie pokrył się platyną. W 2018 roku 6lack otrzymał dwie nominacje do Grammy w kategoriach Best Urban Contemporary Album oraz Best Rap/Song Performance. 14 września 2018 roku 6lack wydał drugi album „East Atlanta Love Letter”, który awansował na 3. pozycję Billboard 200, a w tygodniu premiery zajął 1. miejsce na liście RnB. Na krążku wśród gości pojawili się J.Cole, Future, Khalid i Offset z Migos. Niedawno 6lack wrócił z EP-ką „6pc Hot”, która znalazła się w top 5 listy R&B Billboardu.