Lil Zey, jedna z najbardziej wpływowych artystek tureckiej sceny, wydaje singiel „80 Kere” we współpracy z odnoszącą sukcesy na polskim rynku muzycznym – Rosalie. Producentami świeżej współpracy Lil Zey i Rosalie. – „80 Kere” są Murat Tekin i Borat Berkin Laleli, a teledysk do utworu wyreżyserował Melih Kun.


Lil Zey to turecka piosenkarka, raperka i DJka. Po ukończeniu Berklee College of Music w Bostonie przeniosła się do Atlanty w stanie Georgia gdzie odbyła staż w dziale A&R w RedZone Entertainment u zdobywcy nagrody Grammy, producenta płytowego, Tricky’ego Stewarta i Teriusa „The Dream” Nasha. Podczas pobytu w Atlancie Lil Zey rozpoczęła także swoją karierę DJki.

Po podpisaniu kontraktu z Universal Music Turkey Lil Zey wydała z sukcesem kilka singli a następnie połączyła siły z uznanym raperem Luciano w utworze „Elmas”, który w dniu premiery został odsłuchany ponad milion razy i znalazł się na szczycie list przebojów zarówno w Niemczech jak i Turcji.

Lil Zey wkracza teraz na międzynarodową scenę muzyczną i przygotowuje się do wydania kolejnych międzynarodowych projektów.

Rosalie., piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B, z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma m.in. „Enuff EP” i album „Flashback” oraz wspólne nagrania z Taco Hemingway-em, Tym Typem Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu 2020, nakła-dem DEF JAM Recordings Poland ukazał się jej kolejny album „IDeal”. Krążek został wyróżniony nagrodą Fryderyka w kategorii Album Roku Soul, R&B, Gospel.