Legendarna piosenkarka Anita Baker może być jedną z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się wokalistek wszechczasów, ale ostatnio trudno jest znaleźć jej muzykę. Wyszukaj w Spotify lub innych serwisach streamingowych, a jej albumów – w tym jej autorskiej kolekcji „Rapture” – nigdzie nie znajdziesz. Połącz to z nagraniami, które nagrała w latach 90. i wczesnych 00., które nigdy nie zostały wydane (a niektóre z nich zostały zniszczone). Ale wygląda na to, że szanowany katalog Baker pojawi się w usłudze cyfrowej transmisji strumieniowej.

Artystka opublikowała na Twitterze zdjęcie swoich pięciu klasycznych albumów studyjnych z lat 80. i 90. z podpisem „Wszystkie moje dzieci wracają do domu. Katalog. Dzieją się rzeczy niemożliwe. Każdy. Pojedynczy. Dzień.” Podążyła również za pytaniem fanów: „Tak, Chil’ren… STREAM ON”.

Na szczęście najwyraźniej wokalistka rozwiązała problemy z prawami do swojego katalogu i możemy posłuchać jej muzyki w serwisach streamingowych. Napisała również na Twitterze, że wkrótce pojawi się nowy zestaw jej albumów, „New Compilation/Box Set, Vinyl & Digital”.