2021 rok dostarczył nam całkiem dużo udanych albumów r’n’b. Jednym z nich jest “Ready is Always Too Late”, drugi w karierze album Sinéad Harnett. W sieci pojawił się klip do utworu “Distraction”. Pomimo współczesnej kompozycji, wideo jest bardzo retro. Wokalistka prezentuje nam stary hollywodzki glamour, jeżdżąc w różnych stylizacjach klasycznym Mustangiem.


Sinéad Harnett, wschodząca gwiazda R&B, ogłosiła trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie na 2022 rok, po wydaniu swojego ostatniego, świetnie przyjętego albumu, „Ready Is Always Too Late”, wydanego nakładem The Orchard.

Sinéad Harnett wystąpi w warszawskim klubie Hybrydy 11 marca 2022 roku!

Doskonale przyjęty, drugi studyjny album Harnett „Ready Is Always Too Late”, zawiera kolaboracje z EARTHGANG, Lucky Daye and Masego oraz VanJess, jak również single „Last Love” i „Hard 4 Me 2 Love You” i jest celebracją jej podróży do bycia najlepszą wersji samej siebie. Na albumie znajdziemy inspirujące piosenki z przesłaniem dotyczącym indywidualizmu i jedności oraz bardziej wrażliwe utwory o przeszłości Harnett, mniej pewnej siebie, które malują obraz rozwijającej się samooceny, która wymaga czasu i troski.