UFO Kultura Ufa Miłości to inicjatywa Fundacji Muzyczni Czarodzieje oraz JazzState. Dociera ona z muzyką do osób z różnymi ograniczeniami w dostępie do niej. Aktywizuje ich zarówno w roli odbiorców, jak i twórców muzyki. Współtworzą ją: Karolina Szewc, Agata Kubrak oraz Bartek Miecznikowski.

W miejscach, które odwiedza UFO odbywają się warsztaty muzyczne zwieńczone koncertem ich uczestniczek/uczestników oraz koncert muzyki improwizowanej. Dotychczas UFO gościło w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Mrozach, Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej, Hospicjum Puckim pw. św. Ojca Pio. Skierowało swoje działania do seniorek i seniorów w Nidzicy we współpracy z tamtejszym Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

28 sierpnia UFO Kultura Ufa Miłości podaruje muzykę podopiecznym Hospicjum Domowego Ewdomed w Konstancinie.

W Konstancińskm Domu Kultury „Hugonówka” koncert muzyki improwizowanej zagrają: Karolina Szewc – wokal // Patrycja Wybrańczyk – perkusja // Natan Kryszk – saksofon // Franciszek Pospieszalski – kontrabas

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, a realizuje go Fundacja Muzyczni Czarodzieje, a wraz z nią Scena JazzState.