Niedawno, piosenkarz i autor tekstów Diquan Julius postanowił przedłużyć letnie wibracje wydając swój najnowszy singiel „Let’s Dance”. Nagranie do tańca, które wprawia słuchacza w dobre samopoczucia jest premierowym wydawnictwem po niedawnym podpisaniu kontraktu przez Juliusa z Return Records. Wyprodukowany przez Andrew Napoleon’a z Greenlight Production z Wielkiej Brytanii, „Let’s Dance” to pełna energii kontynuacja wcześniejszego singla Juliusa „Soap Box”.

„Tą piosenką naprawdę chciałem rzucić światło na ciemność, która wyprzedziła naszą miłość do wspólnych spotkań i dobrej zabawy” – powiedział Julius. „Moim zamiarem jest przywrócenie tego poczucia, że ​​mogę zaprosić wyjątkową osobę, niezależnie od tego, czy jest to twój przyjaciel, czy ktoś, kogo podziwiasz, i nie musieć martwić się ograniczeniami pandemii. Chcę, żeby świat znów razem tańczył”.


Pochodzący z Waszyngtonu, Diquan Julius płynnie przeszedł na R&B/Soul. Teraz przygotowuje się do utrzymania tempa, wydając oficjalny teledysk, a następnie debiutancką EPkę, która ma się ukazać jeszcze jesienią tego roku.