Niedawno, zdobywczyni GRAMMY i Złotego Globu, Lady Gaga w mediach społecznościowych ogłosiła, że jej show „Jazz & Piano” powróci do Park Theatre MGM od 14 października.


Powrót „Jazz & Piano” wydaje się zbiegać z nadchodzącym wydaniem nowego albumu artystki, który powstał we współpracy z Tonym Bennettem„Love for Sale”, a premierę zaplanowano na 1 października. Tony Bennett i Lady Gaga podzielili się szczegółami swojego drugiego albumu zatytułowanego „Love for Sale”, który ukaże się 1 października 2021 roku. Wiadomość została podana w dniu 95. urodzin Tony’ego Bennetta. Album jest reklamowany jako ostatnie nagranie legendarnego piosenkarza.

„Love for Sale” to drugi album duetu, po ich rewelacyjnej płycie „Cheek to Cheek” z 2014 roku. Nowa płyta to hołd dla Cole’a Portera, z pełnym zestawem klasyków, w tym „I Get a Kick Out of You”, dostępnym już w streamingach. Ostatni, solowy album Lady Gagi to „Chromatica” z 2020 roku.

Wracając jeszcze do „Jazz & Piano”. Nie wiadomo jak będzie wyglądał powrotny występ. Poprzednio podzielony był na cztery akty, w których Gaga zmieniała swój strój. Pomiędzy nimi występowały przerywniki filmowe, a Gaga opowiadała o swojej miłości do jazzu oraz klasycznej amerykańskiej muzyce. Wykonywała, m.in. część utworów z albumu „Cheek to Cheek”, „New York, New York” oraz „La vie en rose”, ale również cztery akustyczne wersje swoich przebojów: „Poker Face”, „Born This Way”, „Paparazzi” oraz „Bad Romance”.

Jak będzie tym razem? Już niedługo się okaże.