Zgodnie z planem, duet Disclosure wydał nową EPkę zatytułowaną „Never Enough”. Przed jej wydaniem, każdego dnia zamieszczali nowy singiel.

„Podczas łączenia wstępnych pomysłów wiosną 2021 roku, na horyzoncie pojawiła się nadzieja dla producentów i didżejów, których być może wkrótce będziemy mogli znów spotkać, tańcząc i słuchając muzyki jako jedność, uczestnicząc w czymś większym niż my sami” – powiedział członek Disclosure, Guy Lawrence o pracy nad EP-ką. „Więc zapytaliśmy się nawzajem… co chcielibyśmy usłyszeć w tych momentach? Jak brzmi ten pierwszy moment w klubie? Jak to jest wchodzić do Shangri-la, Glasto o 2 w nocy? Czytanie o trudnościach, jakie rok 2020 przyniósł całej naszej branży? Mając wszystkie te pytania bez odpowiedzi i z możliwością, że którekolwiek z tych wydarzeń może rzeczywiście się odbyć. zabraliśmy się do pracy nad stworzeniem czegoś, co mogłoby pasować do jednej z tych magicznych chwil, za którymi tak tęskniliśmy.”


Disclosure powróciło w lutym 2020 roku, wydając EPkę „Ecstasy” – duet zaskoczył fanów, codziennie wydając jeden utwór, dokładnie taki sam zabieg zrobili przy nowej EPce. Był to czas przed pandemią, kiedy jeszcze wyczekiwaliśmy z niecierpliwością cieplejszych dni oraz letnich festiwali.

Disclosure tworzą bracia Guy i Howard Lawrence. W 2020 duet obchodzi 10-lecie wydania debiutanckiego singla „Offline Dexterity”. Zespół ma na koncie ponad 5,1 miliardów streamów i 4,8 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Muzycy byli nominowani do Mercury Music Prize, BRIT oraz Grammy.