Pejzaż, jeden z najciekawszych polskich alternatywnych producentów, zinterpretował „Starlink”, największy przebój z albumu duetu Rysy „4GET”, z gościnnym udziałem Justyny Święs.

Po premierze świetnie przyjętej płyty „4GET”, duet Rysy ruszył w trasę koncertową. Między kolejnymi występami na żywo podzielił się z namiutworem „Starlink” (feat. Justyna Święs) w interpretacji producenta o pseudonimie Pejzaż. Jeden z największych hitów z „4GET” w wersji Bartosza Kruczyńskiego, bo tak naprawdę nazywa się artysta, charakteryzuje się minimalizmem, ale również dużym potencjałem tanecznym. W ten sposób piękna ballada z gościnnym udziałem Justyny Święs może – i powinna! – zagościć na niejednym parkiecie.


To nie pierwszy raz, gdy duet Rysy zaprosił innego producenta do dokonania artystycznej edycji utworu z płyty „4GET”. Przypomnijmy, że już jakiś czas temu na kanałach wytwórni Dyspensa Records pojawił się utwór „Miejsca” (feat. Michał Anioł) w interpretacji artysty, podpisującego swoje produkcje jako SOKOS.

„4GET” to spektakularny powrót duetu Rysy na scenę po kilku latach nieobecności. 

Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko połączyli ambitną klubową elektronikę z nutą nostalgii, która charakteryzowała ich już na poprzednim wydawnictwie „Traveler”. Teraz w swoich muzycznych poszukiwaniach zapuścili się jeszcze dalej, stawiając na minimalizm oraz organiczność, która przebija z każdego utworu na krążku. Rysy „4GET” to opowieść dla każdego, kto w muzyce szuka przede wszystkim emocji.