Ponad 150 występów na żywo. Artyści młodego pokolenia i muzyczni weterani. Soul, hip hop, house, afro, elektronika, jazz i wiele innych. Druga edycja Festiwalu We Out Here, organizowanego przez legendarnego Gillesa Petersona oraz Worldwide FM, startuje już w przyszły czwartek! Festiwal odbędzie się w dniach 19-22 sierpnia w Abbots Ripton (Cambridgeshire), 80 mil od Londynu. 

Alfa Mist, Ashley Henry, Alabaster DePlume, Emma-Jean Thackray, Ezra Collective, Greentea Peng, Guedra Guedra, Joe Armon-Jones, Kokoroko, Matthew Herbert, Matthew Halsall, Melt Yourself Down, Moses Boyd, Nubiyan Twist, Nubya Garcia, Sherelle, Sons Of Kemet, Steam Down, Yazmin Lacey, The Heliocentrics, Yussef Dayes, Floating Points, Gilles Peterson – to zaledwie garstka artystów tworzących line-up tegorocznej edycji We Out Here. 

W trakcie czterech dni festiwali, na siedmiu scenach umiejscowionych w zielonej scenerii Abbots Ripton (m.in. ze sceną nad jeziorem oraz sceną ukrytą w lesie), zobaczymy ponad 150 występów na żywo – muzyków i DJ’ów. A wszystko pod czujnym okiem organizatorów – Gillesa Petersona i ekipy Worldwide FM, co oznacza, że możemy być pewni najwyższej jakości selekcji i dźwięku.

Zobacz pełny program Festiwalu!

Festiwalowa playlista 

Poznaj artystów, którzy wystąpią na tegorocznym We Out Here Festival! Organizatorzy przygotowali specjalną playlistę dostępną w serwisie Spotify, dzięki której odkryjesz najnowsze wydawnictwa i produkcje muzyków, producentów i DJ’ów tworzących line-up tegorocznej edycji We Out Here.

Nie tylko muzyka

Organizatorzy dobrze wiedzą, że nie samą muzyką (na festiwalu) żyje człowiek. We Out Here oferuje szereg aktywności sportowych oraz program wellness, aby odżywić umysł, duszę, ciało i jak najlepiej przygotować się na kolejny dzień pełen wrażeń. Jogging, stretching, yoga, pływanie, medytacja, terapia harfowa, czy kąpiele w gongach tybetańskich – wszystko dla Twojego najlepszego samopoczucia. Pełny program festiwalowych aktywności możesz zobaczyć tutaj.

We Out Here dba także o tych, którzy przybywają na festiwal wraz z dziećmi, zapewniając im przestrzeń do wspólnego odkrywania i cieszenia się muzyką, sztuką i kulturą. Zobacz bogaty program zajęć dla dzieci i ich opiekunów. 

Zobacz jak było na poprzedniej edycji

Z wiadomych względów festiwal w ubiegłym roku nie odbył się. Pierwsza edycja We Out Here odbyła się 2 lata temu. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu. Zobacz naszą fotorelację.

Bilety

Ostatnie bilety na We Out Here Festival możesz kupić tutaj. 

Bilety na festiwal zostały wyprzedane już w marcu (!), blisko pół roku przed wydarzeniem. Organizatorzy zapewniali jednak, że zorganizują bezpieczną odsprzedaż biletów pochodzącą ze zwrotów. Do sprzedaży właśnie trafiły ostatnie sztuki. Radzimy nie zwlekać z zakupem! Uwaga! Przed wejściem na festiwal należy okazać negatywny wynik testu na COVID-19, wykonany nie później niż 24h przed przybyciem na teren festiwalu.

Wjazd do UK – uwaga na obostrzenia!

Przy wjeździe do Wielkiej Brytanii należy liczyć się z obostrzeniami związanymi z COVID-19. Poniżej opisujemy najważniejsze informacje dotyczące wjazdu do UK (obowiązujące na dzień 07.08.2021). 

Osoby zaszczepione przed przyjazdem do Wielkiej Brytanii muszą:

  • wypełnić formularz lokacyjny
  • wykonać test w kierunku COVID-19 (PCR lub antygenowy)
  • wykupić i wykonać test na drugi dzień pobytu w Anglii

Osoby niezaszczepione przed przyjazdem do Wielkiej Brytanii muszą:

  • wypełnić formularz lokacyjny 
  • wykupić testy na 2. i 8. dzień pobytu w Anglii;
  • wykonać test w kierunku COVID-19 (PCR lub antygenowy)
  • Po przyjeździe z kraju znajdującego się na pomarańczowej liście należy poddać się 10-dniowej kwarantannie
  • wykonać wykupione wcześniej testy na 2. i 8. dzień pobytu w Anglii.

Szczegółowe i aktualne informacje dotyczące wjazdu do Wielkiej Brytanii znajdziecie na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.