W sieci pojawił się teledysk do wspólnego singla Pop Smoke’a i Dua Lipy„Demeanor”. Za reżyserię odpowiada Nabil. W klipie oglądamy Dua Lipę, która przychodzi na wystawną kolację do bajkowego zamku. W teledysku pojawia się także Pop Smoke. Dua Lipa tak opowiada o współpracy:

Jestem dumna z faktu, że mogłam uczestniczyć w nagraniu tej piosenki i w ten sposób uczcić dorobek niezwykłego artysty, jakim był Pop. Byłam naprawdę wzruszona, gdy Steven Victor z jego wytwórni pokazał mi film, na którym Pop tańczy do „One Kiss” i gdy powiedział mi, że Pop był wielkim fanem mojej muzyki. Mam nadzieję, że spodoba wam się klip. Możliwość ponownej współpracy z Nabilem była świetna, to jeden z moich ulubionych teledysków.

Reżyser klipu dodaje:

Uważam, że brzmienie Pop Smoke’a i Duy Lipy idealnie się uzupełnia, dlatego moim celem przy reżyserii tego wideo było stworzenie ponadczasowego, bajkowego klimatu, z obrazem w centralnym punkcie. Mam nadzieję, że klip przemówi do wielu osób.


„FAITH” to album ze znakomitym zestawem gości: Pharrell, Kid Cudi, Kanye West, Pusha T, Future, Rick Ross, The-Dream, 42 Dugg, 21 Savage, Rah Swish, BEAM, Bizzy Banks, Takeoff, Lil Tjay, Swae Lee, Chris Brown, Quavo, Kodak Black oraz TRAVI. Na wydawnictwo trafił m.in. singiel „Demeanor” z Dua Lipą.

Pierwszy pośmiertny album Pop Smoke’a – a zarazem jego debiutancki album – „Shoot For The Stars Aim For The Moon” utrzymywał się na szczycie listy Hip Hop/R&B Album najdłużej od 1990 roku. Na całym świecie sprzedano ponad 7 mln egzemplarzy krążka. Wydawnictwo utrzymywało się również w czołówce zestawienia Billboard 200 przez 34 tygodnie. Był to dopiero czwarty album w tym stuleciu, któremu udało się tak długo pozostać w Top 5 listy.

Na „Shoot For The Stars Aim For The Moon” trafiły trzy platynowe utwory („Hello”, „Got It On Me”, „Something Special”), dwa podwójnie platynowe kawałki („The Woo”, „What You Know About Love”), dwa potrójnie platynowe („Mood Swings”, „Dior”) oraz czterokrotnie platynowe „For The Night”. „Dior” otrzymało również nominację do Grammy w kategorii Najlepsze wykonanie rap. Dotychczasowy katalog Pop Smoke’a przekroczył już 20 miliardów streamów.