Po fenomenalnym debiucie pod skrzydłami Sony Music na początku tego roku z „Rise”, Lost Frequencies stoi na czele światowej sceny muzyki elektronicznej. Z 10 multiplatynowymi singlami, ponad 13 milionami słuchaczy miesięcznie i miliardami odtworzeń na samym Spotify, teraz powraca z „Where Are You Now”.

Tym razem belgijski DJ nawiązał współpracę z brytyjskim piosenkarzem. Chwalony między innymi przez Little Mix, Calum Scott zdobył sławę w czasie największej oglądalności brytyjskiego Mam Talent i wspiął się na czołowe listy przebojów w Wielkiej Brytanii.


„Where Are You Now” rozpoczyna się powolną, zachęcającą melodią, która ustanawia precedens dla wokalu Caluma. Lost Frequencies łączy linie syntezatora wprowadzając refren spowity niezachwianą linią basu: „jak moja ulubiona piosenka krążąca w kółko po mojej głowie”.

Lost Frequencies tak mówi o premierze:

„Jestem bardzo podekscytowany nowym singlem we współpracy z Calumem Scottem. Cieszę się, że mogliśmy razem pracować, ponieważ już wcześniej poprosił mnie o zremiksowanie jego utworu «Dancing On My Own», który nie ujrzał światła dziennego. Tym razem pracowaliśmy wspólnie nad oryginalnym utworem «Where Are You Now»! Calum absolutnie dał czadu, nie mogę się doczekać, aż zagram ten utwór na żywo. Mam nadzieję, że wszyscy pokochają go tak samo jak ja!”.