Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. Patronem honorowym projektu jest Centrum Bankowo-Finansowe. W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzymy miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową.  Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna. 

Cykl koncertów rozpoczął się 24 lipca niesamowitymi koncertami Alicji Szemplińskiej, zwyciężczyni The Voice of Poland, Szansy na sukces i Eurowizji 2020 oraz Ani Karwan, która przez lata zyskała ogromną rzeszę fanów. Koncerty cieszyły się ogromną popularnością, a wejściówki na wydarzenie zostały wyczerpane w zaledwie 20 minut po uruchomieniu rejestracji.

Ania wykonała materiał ze swojej świetnie przyjętej przez fanów i krytyków, debiutanckiej płyty “Ania Karwan”. Nie zabrakło takich utworów jak “Biały szum” czy “Głupcy”. Miłą niespodzianką było wykonanie utworu “Czarny świt” wspólnie z Alicją Szemplińską. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.

[flickr_set id=”72157719646847980″]