Ifi Ude stworzyła obraz do singla „Kwiat”, o którym wcześniej napisała: „W tym utworze oddaję Wam moje serce. To utwór o naturze, która jest wrażliwa i cierpliwa”. Wideo zapowiada album, który będzie nosił tytuł „LUDEVO” i ukaże się 26 lipca 2021 roku.


Ifi o klipie:

Kwiat to potrzeba spokoju, ukojenie nerwów pośród leśnych drzew. Kwiat to mądrość jaką dają nam wiekowe drzewa i przebywanie w naturze…

Ifi Ude to urodzona 14 października 1986 roku w Enugu, polsko-nigeryjska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, producentka muzyczna, pisarka i prezenterka telewizyjna, półfinalistka trzeciej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Swój debiut sceniczny zaliczyła podczas jam session w opolskim radiu, występując spontanicznie z zespołem Funkygor. Występowała z zespołami opolskimi (Funkygor, Funkcjonalni), krakowskim (City), warszawskimi (Szekspir, Hormonogram, Long Long).

W 2013 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu „Ifi Ude”. Otrzymała nominację do nagrody Fryderyka 2014 w kategorii muzyki rozrywkowej, „Debiut Roku”. W październiku 2013 wydała debiutancką książkę dla dzieci pt. „Zebra” (wyd. Poławiacze Pereł).