Pozytywna dawka funkowej energii! Melodyjny wokal okraszony najlepszą sekcją muzyczną w mieście. To tylko kilka z wielu myśli, które oddają muzyczny klimat zespołu, który jest w stanie rozkręcić każdą imprezę. Bardzo szeroki repertuar oraz niesamowicie wysokie umiejętności, wyczucie i połączenie na scenie jakie mają między sobą muzycy pozwala przenieść każdy koncert w zupełnie inny wymiar. Na wokalu Nick Sinckler, amerykański wokalista, którego przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul & r’n’b. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers.

Skład: Gitara – Artur Twardowski // Perkusja – Tomasz Mądzielewski // Bass – Maciej Magnuski // Piano – Kamil Barański // Instrumenty klawiszowe – Rafał Łępa.


W każdy wtorek zapraszamy do klubu muzycznego BARdzo Bardzo na koncert oraz jam session. Podczas Funk&Soul Party spotkamy się z muzykami, tancerzami, zawsze liczną i fantastyczną publicznością.

Bilety będą dostępne w sprzedaży przed wydarzeniem lub online.