Kwiat Jabłoni dalej promuje wydany w tym roku album “Mogło być nic”. Świadkami dość nietypowej promocji mogli być mieszkańcy Poznania. W specjalnie ustawionym na placu przed Teatrem Polskim przezroczystym kontenerem, zespół wykonał swój utwór “Przezroczysty świat”. Wszystko to zostało zarejestrowane, dzięki czemu mógł powstać klip do tego utworu.


“Mogło być nic” to drugi w karierze album Kwiatu Jabłoni. Dwa lata po debiucie, Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, powrócili z krążkiem pełnym kojących melodii i tekstów chwytających za serce. To jeden z najważniejszych polskich zespołów ostatnich lat, którego znakiem rozpoznawczym stały się milionowe wyświetlenia teledysków, wyprzedane trasy koncertowe i oryginalne brzmienia.

Na płycie znalazło się 11 premierowych kompozycj. To bardzo różnorodny album wypełniony osobistymi tekstami, komentującymi otaczającą rzeczywistość. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie zaskakują rozbudowanymi i nieoczywistymi aranżacjami. Za produkcję całego materiału odpowiedzialny jest Wojtek Urbański.