Na tę płytę czekali wszyscy miłośnicy muzyki SONARA. Po trzech latach od wydania kultowego albumu „Torino”, SONAR wraca z wydawnictwem „S3”, które już dostępne jest w sklepach i serwisach cyfrowych.

Elektryzujący duet powrócił pod skrzydłami nowej wytwórni, ze świeżymi pomysłami i przede wszystkim z premierowym materiałem. Wydany w FONOBO Label „S3” to album, na który fani Leny i Łukasza czekali długo, ale naturalnie gra była warta świeczki. Nowe utwory odsłaniają świeże i pulsujące taneczną energią oblicze zespołu i odkrywają przed słuchaczami paletę niespotykanych dotychczas w twórczości SONARA inspiracji. 

Na nowej płycie, dzięki takim utworom jak „Wiadomo”, „VHS”, „50/50” czy „Do dna”, zespół wskoczył na zupełnie inny level i wyprowadził swoją muzykę na fascynujące tereny. Podobnie jak ponad dwa lata temu „Torino”, tak samo „S3” zdecydowanie zasługuje przynajmniej na nominację do Fryderyka. Jak będzie? Czas pokaże.


Autorami okładki płyty są fantastyczni Mateusz Holak, Łukasz Dziewic i Nina Ornatkiewicz, a zdjęcia SONAROWI zrobił Wiktor Franko.

Album w wersji CD można zakupić, m.in. tutaj.