8-utworowa EPka „Last Year Was Weird, Vol. 2”, której autorką jest Tkay Maidza, w serwisach streamingowych pojawiła się w sierpniu 2020 roku. W wersji winylowej ukaże się 7 maja. Jej pierwsze wydawnictwo w 4AD to następstwo wydanego w 2018 roku „Last Year Was Weird, Vol. 1”, które ugruntowało jej pozycję jako jednego z najbardziej ekscytujących głosów w nowej gwardii hip-hopu. Vol. 2 będzie zawierał nominowany do nagrody ARIA singiel „Awake” z udziałem JPEGMAFIA.

„Last Year Was Weird, Vol. 2” na winylu dostępne jest już w przedsprzedaży.

Takudzwa Victoria Rosa Maidza urodzona w Zimbabwe a wychowana w Australii już w wieku zaledwie 17 lat stała się jedną z najbardziej fascynujących nazwisk w dance-popie i nowoczesnym hip-hopie.


Od uznanego przez krytyków debiutanckiego albumu „TKAY” do chwili obecnej zdobyła publiczność na całym świecie dzięki wydawnictwom  takim jak single „MOB”, „White Rose”, mixtape z 2018 roku – „Last Year Was Weird Vol. 1”, i piosenki „Awake” oraz „IDC IF U BE DED”. Praca Tkay zaowocowała nagrodą MTV EMA 2018, nominacją do BET Awards 2016, a także trasami koncertowymi z takimi artystami jak Mark Ronson, Charli XCX, Rita Ora, RL Grime, Years and Years i Troye Sivan. Tkay mocno wpisała się w świat mody – od założenia własnej firmy odzieżowej  Last Year Was Weird,  po soundtrack do przejmującej kampanii Stelli McCartney dotyczącej marnotrawstwa w świecie mody. Tkay współpracowała również z czołowymi światowymi markami, takimi jak Tommy Hilfiger, Coca-Cola i Nike.