Fani współczesnego R&B doskonale znają ten duet. Emotional Oranges, po świetnie przyjętym duecie z Biig Piig, prezentują duet ze światową gwiazdą Becky G – „Down To Miami”. Zmysłowy kawałek zapowiadający nadchodzące coraz cieplejsze dni i krótsze noce łączy marzycielskie wokale A&V oraz smykałkę Becky G do hitów. Emotional Oranges tak opowiadają o piosence:

– Wszystko zaczęło się od gitarowego riffu, który udostępniliśmy fanom ponad rok temu na swoich socialach. Praca z Becky G, by udoskonalić ten riff, była świetna. Nie możemy się doczekać, aż usłyszycie „Down To Miami” i zobaczycie klip.


Becky G ma ponad 20 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify, 26 mln obserwujących na Instagramie oraz współpracowała z takimi gwiazdami jak Bad Bunny, J Balvin czy Lil Jon. O współpracy z EO artystka mówi:

– Każdy kto mnie zna wie, że uwielbiam klimatyczne piosenki. „Down To Miami” to taki utwór, który długo nie opuści mojego odtwarzacza. Jestem podekscytowana możliwością współpracy z Emotional Oranges i uważam, że świetnie przedstawiliśmy połączenie stylu LA z Miami.

Już wkrótce premiera projektu „JUICEBOX” Emotional Oranges.