Jarecki prezentuje „Co dalej?” – singiel z nadchodzącego albumu artysty. Premiera krążka „Totem” planowana jest na maj 2021 roku. Wydawnictwo zapowiada się na prawdziwą ucztę nie tylko dla fanów samego Jareckiego, ale też dla wszystkich wielbicieli żywych, przestrzennych brzmień. Na swojej trzeciej solowej płycie, artysta porusza się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi oraz dynamicznymi i energetycznymi, sięgając ponownie do kochanych przez siebie funkowych brzmień.


DNA Jareckiego słyszymy tu od pierwszych taktów, a warstwa muzyczna i tekstowa nie pozostawiają złudzeń: „Totem” to najlepszy i najpełniejszy z dotychczasowych albumów artysty. Artystyczna dojrzałość zapewniła muzykowi jeszcze większą niezależność i swobodne łączenie gatunków. Zaowocowało to wydawnictwem bardzo zróżnicowanym stylistycznie, o silnym artystycznym wyrazie.

Jarecki, właściwie Jarosław Kubów, urodził się w 1982 roku w Opolu. W 1998 założył z DJ-em BRK zespół Kultórwa. Od 2003 roku aktywny solowo. Laureat nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W 2008 ukazała się jego pierwsza solowa płyta, „Styldohwil”, a w 2017 kolejne solowe wydawnictwo: „Za wysoko”. Jarecki wydał też dwa albumy z DJ BRK: „Mucha nie siada” (2010) i „Punkt widzenia” (2014). Na co dzień Jarecki koncertuje z Grubsonem i DJ BRK. Na koncie ma również współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej takimi jak Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Chada, Eldo, Ten Typ Mes, Flirtini, Ras, Dwa Sławy, Robert Cichy, VNM i wielu innych. Występował na najważniejszych imprezach muzycznych, w tym Open’er Festival czy Męskie Granie.

Jego trzeci album solowy „Totem”, zapowiadany singlami „Galaktyczny funk”, „Mamo” i „Co dalej?”, ukaże się w maju 2021 nakładem Def Jam Recordings Poland | Universal Music Polska.