Po ogłoszeniu przedsprzedaży płyty “S3”, SONAR nie studzi emocji. Do tej pory płyta “S3” była promowana przez trzy single: “Do dna”, “Wiadomo” oraz “50/50”. 22 marca na YouTubie pojawił się teledysk do kolejnego, czyli do utworu “VHS”. Za jego montaż odpowiada Łukasz Stachurko, czyli jedna druga SONARA.


Po ponad trzech latach od wydania kultowego już albumu „Torino”, za który zespół SONAR otrzymał nominację do Fryderyka, elektryzujący duet powraca z premierowym materiałem. „S3” to album, na który fani Leny i Łukasza czekali długo, ale ich cierpliwość została wynagrodzona. Wydawnictwo trafiło już do przedsprzedaży, a oficjalna premiera została zaplanowana na 23 kwietnia 2021 roku. Autorami okładki są Mateusz Holak, Łukasz Dziewic i Nina Ornatkiewicz.

Zamówienie płyty “S3” w przedsprzedaży jest gwarancją otrzymania egzemplarza osobiście podpisanego przez Lenę i Łukasza. Dodatkowo, osoby, które zakupią album w preorderze, zostaną zaproszone na ekskluzywny, przedpremierowy odsłuch online z uczestnictwem SONARA.