Wydanie debiutanckiego albumu w czasie, gdy świat stał w obliczu narastającego globalnego kryzysu, nie wydawał się dobrym pomysłem. Ale Givēon zaryzykował – promując nie jeden, ale dwa albumy – i opłaciło się. Jego „Take Time” walczyło o tytuł najlepszej płyty R&B podczas rozdania nagród GRAMMY 2021, a także przyniosło mu nominację do nagrody NAACP dla najlepszego nowego artysty. Aby uczcić swój sukces, utalentowany artysta pochodzący z Long Beach w Kalifornii, wydał specjalną wersję swojej pierwszej płyty „When It’s All Said And Done… Take Time”.

Jak sugeruje tytuł, album jest kompilacją projektów „Take Time” i „When It’s All Said And Done”. Nie tylko ma to sens, ale brzmi wyjątkowo spójnie, ponieważ emocjonalny baryton Givēona sprawia, że ​​jesteśmy oczarowani takimi utworami jak „Like I Want You”, „Heartbreak Anniversary” i „Last Time” (z Snoh ​​Aalegrą). Wersja deluxe zawiera również zupełnie nową piosenkę „All To Me”.


Nową oprawę zyskał również teledysk do „Heartbreak Anniversary” w reżyserii Salomona Ligthelma z Samanthą Logan. „When It’s All Said And Done… Take Time” jest obecnie dostępne na wszystkich głównych platformach muzycznych.