„VHS Cassette” jest drugim singlem po Disco Misery promującym EPkę „Warsaw Mule”W mniej niż dwa miesiące po premierze, „Disco Misery” osiągnęło ponad 21 000 streamów na Spotify jak i na YouTube. Teraz wraca z drugim utworem i intrygującym teledyskiem. „VHS Cassette” jest sensualnym wspomnieniem lekkomyślnego i beztroskiego lata w Warszawie.

„Ta piosenka skupia się na euforycznej rozkoszy, która następuje po imprezie, gdy wracasz z kimś do domu by wspólnie powitać miejski świt” – mówi Yulia.

Teledysk został wyreżyserowany przez Wiktora Malinowskiego, a obsada to znajomi Yulii jak i mieszkający w Warszawie artyści tacy jak Taras Gembik. W teledysku można również zobaczyć ubrania zaprojektowane przez Martynę Kołtun.


„Warsaw Mule” EP to audio-wizualny projekt, który został stworzony z najbardziej ekscytującymi, wschodzącymi talentami warszawskiego rynku kreatywnego. Angażując do współpracy przyjaciół i znajomych znajomych, którzy zajmują się fotografią, modą, produkcją muzyczną i filmową oraz grafiką, Yulia chciała odzwierciedlić autentyzm projektu, który częściowo opowiada o magnetyzmie wspomnianego środowiska warszawskiej bohemy artystycznej. Projekt składa się z sześciu piosenek i teledysków z którego każdy jest stworzony przez innego unikatowego artystę. 

Debiutanckie EP „Warsaw Mule” jest nostalgiczną balladą o próbach odnalezienia swojej tożsamości, żyjąc jednocześnie w dwóch spolaryzowanych miastach – w Warszawie i Londynie. Yulia jako protagonistka prowadzi słuchacza przez zaduch barów w Hackney, chłód warszawskich afterów i melancholię poimprezowych, bolesnych lotów do Londynu.