Ścieżkę dźwiękową do filmu skomponował słynny kompozytor James Newton-Howard. „Lead the Way” będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. W marcu odbędzie się premiera teledysku do utworu, za reżyserię którego odpowiada jeden z reżyserów „Raya i ostatni smok”, Carlos López Estrada.

Sprawdź soundtrack z wiodącym singlem „Lead the Way” Jhené Aiko. 


Sześciokrotnie nominowana do Grammy Jhené Aiko (w tym trzy nominacje za świetnie przyjęty album „Chilombo”, między innymi w prestiżowej kategorii Album roku) może cieszyć się ponad 2 miliardami streamów swojego najnowszego krążka, odznaczeniem platynowym w Stanach oraz siedmioma złotymi i platynowymi singlami. Aiko znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard R&B Chart i zanotowała najlepszy debiut na zestawieniach Billboard R&B od czasu „Lemonade” Beyonce. Obecnie artystka promuje singiel „B.S” ft. H.E.R. Pojawiła się także gościnnie w singla Big Seana, Ty Dolla $ign i Saweetie.

„Raya i ostatni smok” opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.