Wydany pod koniec 2020 roku album „Sinatra with Matt Dusk” w niecałe 3 miesiące od premiery osiągnął status złotej płyty. Płyta nadal jest jeną z najlepiej sprzedających się jazzowych płyt w naszym kraju, tymczasem Kanadyjczyk nie zwalnia tempa. W serwisach streamingowych właśnie pojawił się nowy utwór Matta Duska z repertuaru Franka Sinatry – „In The Wee Small Hours Of The Morning”, zilustrowany nastrojowym klipem.


„In The Wee Small Hours Of The Morning” to kolejny utwór Duska z repertuaru Sinatry, i nowy rozdział w kolekcji utworów poświęconych pamięci jednego z ulubionych wykonawców artysty. Bogaty i głęboki wokal Matta przeplata się tu z nastrojowym brzmieniem orkiestry, a wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie.  Wieczorowy nastrój utworu przywołuje wspomnienia i refleksje.

Matt usłyszał go po raz pierwszy akurat w trakcie, jak sam podkreśla – epickiego, rozstania. 

„Kiedyś w kółko słuchałem tego albumu. Miałem wrażenie, że Frank śpiewa do mnie, jakby rozumiał, przez co przechodzę. Jeśli jeden z najbardziej legendarnych i odnoszących sukcesy wokalistów  XX wieku mógł odczuwać taki ból, ja też to czułem. Złe wspomnienia bledną, ale emocje z tamtego czasu zawsze będą obecne”.