The Weeknd był muzyczną gwiazdą Pepsi Super Bowl LV Halftime Show 2021, która odbyła się 7 lutego w Tampa Bay na Florydzie. Artysta wystąpił w medley swoich największych przebojów, a to wszystko w scenerii a’la panorama miasta. Jeśli chodzi o utwory, nie zabrakło, m.in. „Starboy”, „Can’t Feel My Face”, „Earned It” czy tych nowszych, z najnowszego albumu „After Hours”„Blinding Lights” i „Save Your Tears”.

The Weeknd zrobił naprawdę znakomite show, w którym zajął się tym w czym jest najlepszy – śpiewem. Przypominamy o jego koncercie w Polsce, który zaplanowany jest na 2022 rok.

Setlista: Starboy // The Hills // Can’t Feel My Face // I Feel It Coming // Save Your Tears // Earned It // House of Balloons/Glass Table Girls // Blinding Lights


Jazmine Sullivan wraz z gwiazdą country, Ericiem Churchem, niczym uduchowiony ptak dołączyła do elitarnego grona nazwisk, które wykonały hymn narodowy USA. Występ odbył się kilka tygodni po wydaniu przez artystkę EPki „Heaux Tales”. Sprawdźcie jak Sullivan poradziła sobie na stadionie Raymond James w Tampie.


H.E.R., zwyciężczyni GRAMMY zajęła centralne miejsce na stadionie Raymond James w Tampie, i wokalnie wspięła się na wyżyny porywającym wykonaniem patriotycznego klasyka. Mając ze sobą charakterystyczną gitarę, 23-letnia artystka, zaprezentowała „America the Beautiful”.