The Weeknd ogłasza powrót na światową scenę z trasą koncertową After Hours Tour. Trasa ogłoszona na 2022 rok obejmuje koncerty w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Koncert w Polsce zaplanowany jest na 7 listopada 2022 roku w TAURON Arena Kraków.


Album “After Hours” ujrzał światło dzienne we wrześniu 2020 roku, a kilka dni temu ogłosił składankę największych hitów, która wydana zostanie z okazji występu artysty w trakcie finału Super Bowl w 2021 roku. Na “The Highlights” trafiło 18 utworów, w tym single promujące „After Hours” – „Save Your Tears”, „Blinding Lights” i „In Your Eyes”, jak również duety z Daft Punk, Kendrickiem Lamarem i Arianą Grande. Wystarczy rzut okiem na tracklistę, by stwierdzić, że The Weeknd ma w dorobku mnóstwo hitów. A jak doskonale wiemy: artysta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. 


Sprzedaż biletów na polski koncert rozpocznie się w poniedziałek, 8 lutego o godzinie 10:00 po historycznym występie The Weeknda na Super Bowl. Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w sobotę, 6 lutego o 10:00