Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu „Gore” Lous and the Yakuza prezentuje remiks kawałka Amigo, w którym gościnnie wziął udział Joey Bada$$. Raper dodał do utworu parę błyskotliwych linijek i idealnie wkomponował się w artystyczny klimat Lous.

Ta współpraca pokazuje więź jaką artystka ma ze Stanami Zjednoczonymi; amerykańską muzyką, historią i zaangażowaniem w działalność #BlackLivesMatter (Lous jest ambasadorką BLM w Belgii). Pomimo tego, że śpiewa po francusku i nie może występować na żywo, udało jej się podzielić swoim przekazem z szerszą publicznością i zdobyć uznanie od takich magazynów jak: Afropunk, New York Times, czy Vanity Fair.


Lous zadebiutowała w amerykańskiej telewizji prezentując utwór „Amigo” podczas programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Jej następny minikoncert odbędzie się 27 stycznia w domowych warunkach, gdzie artystka zagra najlepsze kawałki z poprzedniego albumu.

Lous w październiku podzieliła się z fanami swoimi debiutanckim albumem „Gore”. We współpracy z El Guincho (Rosalia) stworzyli ponadczasowy projekt, który odzwierciedla złożoną osobowość artystki. Usłyszymy tu rozmyślania o potrzebach, pragnieniach, ludzkim pięknie i seksualności. Lous używa w swoich utworach m.in. rytmów rumby kongijskiej, które idealnie współgrają z brzmieniem latynoskiego producenta. To wszystko łączy się w fuzji z trapowymi bitami, electropopem i hip-hopowymi inspiracjami. Ta różnorodność pokazuje jak interesującą postacią jest Lous: poruszającą się pomiędzy szczęściem, a smutkiem.