Działający w Los Angeles duet Emotional Oranges zapowiada nadchodzący projekt „JUICEBOX” jak zawsze w najlepszym stylu. Tym razem muzycy zaprosili do współpracy kolegę z wytwórni Avant Garden, wschodzącego gwiazdora soulu chiiild. Efektem tego spotkania jest uzależniający kawałek „Bonafide”.

Emotional Oranges tak mówią o utworze:

Słuchaliśmy dużo Sade i The xx w czasie, gdy powstawał ten kawałek. Chcieliśmy stworzyć coś, co mogłoby trafić do ścieżki dźwiękowej kultowej sceny „Czarnego łabędzia” z lustrem. Max ze slenderbodies pomógł nam ucieleśnić ten pomysł w zaledwie kilka godzin. Udało nam się namówić chiiild na wokale w hooku i to okazało się wisienką na torcie. Od wspólnej trasy nieustannie szukaliśmy okazji, by razem coś nagrać.

chiiild dodaje:

„Bonafide”, jak wskazuje sam tytuł, to szczera, niezachwiana miłość. Utrzymuje się w dobrych czasach, a w złych jeszcze bardziej się wzmacnia.


„Bonafide” to następca świetnie przyjętego singla „All That” nagranego wspólnie z Channel Tres, który trafił na playlistę m.in. BBC Radio 1 oraz został doceniony w takich mediach jak NME, The Line of Best Fit, Complex i wielu innych.

Emotional Oranges zdobyli rzeszę oddanych fanów za sprawą znakomitych debiutanckich mixtape’ów „The Juice Vol 1” i „Vol 2”, które łącznie zgromadziły ponad 200 mln streamów i mogły liczyć na uznanie szerokiego grona tastemakerów.

Więcej informacji o Emotional Oranges wkrótce!