Teyana Taylor po kolei odhacza swoje marzenia. Przez trzy lata tworzyła teledyski dla Monici, Queen Naija czy Macy Gray, zdobyła też kilka najważniejszych nagród. Taylor i współzałożycielka The Aunties Courtney Gilbert rozszerzają swój zakres usług. Aunties 360 to nowe przedsięwzięcie duetu. Obie panie będą oferować produkcję, choreografię, studio rekwizytów, sprzęt i 360 pokoi z zielonymi ekranami. Na Instagramie Taylor wyjaśniła misję firmy:

„The Aunties to coś więcej niż siostrzana wspólnota, pielęgniujemy artystów takich jak my, artystów którzy wizualizują to co niewidoczne. Artystów którzy dotykają niedotykalnego i próbują tego co większość uzna za głupie. Reprezentujemy szansę, by najlepsi z najlepszych mieli okazję zacząć”.

Teyana Taylor w 2020 roku wydała znakomity krążek zatytułowany „The Album”. Znalazł się on wysoko, m.in. w naszym podsumowaniu roku. „The Album” jest kontynuacją uznanego przez krytyków „K.T.S.E.”, który wydany został w 2018 roku. Podczas gdy jej poprzedni album był produkowany przez Kanye Westa, ten nowy ma produkcje takich znawców jak TimbalandCamperHitmaker i wielu innych. Kanye bierze udział w nagraniu „We Got Love”, które w rzeczywistości jest pozostałością po „K.T.S.E”. Projekt zawiera także wcześniej wydane single „How You Want It? (HYWI?)” oraz duet z Kehlani w „Morning”.