Ray Dalton to nominowany do nagrody Grammy artysta pochodzący z Seattle. Po wielkim sukcesie utworu „In My Bones” wydał nowy singiel „Don’t Make Me Miss You”. Jak zwykle w przypadku tego twórcy, możemy spodziewać się podnoszącej na duchu piosenki, która wywoła uśmiech na naszych twarzach.


Jego wielokrotnie nagradzany hip-hopowy hymn nagrany z Macklemorem i Ryanem Lewisem o nazwie „Can’t Hold Us” był kamieniem węgielnym dla wielkiej kariery. Udało mu się zdobyć numer jeden na czterech różnych listach Billboardu, tytuł najczęściej streamowanego utworu 2013 roku w Spotify i dwie nagrody MTV. Ray współtworzył także hit Madcona „Don’t Worry”, który był numerem jeden w 21 krajach. Później nadszedł czas na solowy kawałek „In My Bones”, który podbił radiostacje nie tylko w Polsce, ale też w Europie.

„Chciałbym, żeby ludzie znaleźli połączenie z moją duszą, życiem, sercem i umysłem. Don’t Make Me Miss You pokazuje moją bardziej romantyczną stronę. Chciałem złapać z ludźmi więź. Chciałem, żeby mogli powiedzieć – z Rayem mogę płakać, bawić się i pić tequille, Ray to mój najlepszy przyjaciel. Pamiętajcie, że jestem tu dla Was” – mówi o utworze artysta.