Sweetener World Tour” zabrał Arianę Grande przez Stany Zjednoczone, Kanadę i Europę, dając łącznie 97 koncertów w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy. Zarobiła 146,6 miliona dolarów, co czyni ją najbardziej dochodową, jak dotąd, trasą koncertową. Kilka koncertów zostało nagranych i skompilowanych na koncertowy album „k bye for now (swt live)”, który ukazał się dzień po zakończeniu trasy.

Materiał, zatytułowany „excuse me, i love you”, pojawi się rok po zakończeniu światowej trasy koncertowej artystki.


„Udostępniam to jako list miłosny do was wszystkich, dla uczczenia wszystkiego, czym się dzieliliśmy w ciągu ostatnich kilku lat. Wiem, że ten projekt obejmuje tylko część z jednej trasy koncertowej (spośród wszystkich innych setek koncertów i chwil, którymi dzieliliśmy się przez ostatnie sześć lub siedem lat…), ale chciałam tylko podziękować wszystkim za pokazanie mi w życiu więcej niż marzyłam” – powiedziała zdobywczyni nagrody Grammy w długim i szczerym poście na Instagramie.

Kontynuowała:

„Tworzenie muzyki i robienie tego wszystkiego było wszystkim, czemu w pełni oddawałam się konsekwentnie od bardzo dawna. Chociaż moje serce nie może się doczekać zmiany tempa, chciałam jeszcze raz wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna. Wiele się nauczyłam, zobaczyłam i poczułam. To był wielki zaszczyt dzielić z wami tyle życia”.