NPR Music’s Tiny Desk Concert zmieniła formułę na Tiny Desk (Home) i przez najbliższy czas będzie organizować swoje koncerty w nowym anturażu. Jednym z pierwszych gości był PJ Morton, zaproszony do mikrofonu, by zagrać kilka fragmentów z jego nominowanego do nagrody GRAMMY albumu „Gospel According To PJ”.

Przewiewny magazyn przebudowany na scenę, a na niej, grający na pianinie, PJ. Występ rozpoczął się inspirowanym reggae utworem „So In Love” śpiewanym gościnnie przez Darrela „MusiqCity” Wallsa i Zacardi Corteza. Walls i Cortez nie mogli być na miejscu, więc dołączyli do uroczystości przez stary telewizor, umieszczony na podłodze. To był świetny set, uroczo oddający blask wyśmienitemu duetowi.

Następnie, PJ wykonał „All In His Plan”, śpiewając i grając na pianinie z subtelnym akompaniamentem swojego zespołu i wokalistów w tle. PJ śpiewał, jakby składając własne świadectwo o mocy Bożej.

Na koniec, PJ przekazał mikrofon J Mossowi, aby zaśpiewał „Repay You”. Moss również dołączył wirtualnie, ale widzowie nie mogli tego stwierdzić po jakości występu. W przeciwieństwie do „So In Love”, „Repay You” jest bardziej tradycyjnym utworem gospel, polegającym na śpiewaniu z chórem.