Kasia Moś zaprezentowała nowy utwór, którego producentem muzycznym jest Marcin Bors. Za tekst do singla „Ślad” odpowiada sama artystka, która tak mówi o utworze:

Tekst do utworu „Ślad” powstał na początku pandemii. Jako rodzaj manifestu. Reminiscencji mówiącej o tym, jak ważną rolę pełni jednostka w zmaganiach i dążeniach społeczeństw. Każda decyzja może odmienić nasz los, lokalne wydarzenia mogą wywołać globalne konsekwencje.
Wydaje się, że wszystko jest przewidywalne, dopóki nie wydarzy się coś nieprzewidywalnego, co po dokonaniu późniejszej analizy okazuje się, iż było możliwe do przewidzenia. Nie powinniśmy być biernymi uczestnikami życia. W każdym dzisiejszym działaniu jest jutrzejszy świat. Nawet najmniejsze kroki zostawiają ślady tworzące zupełnie nowe, bądź szersze ścieżki. Niewielkie działanie każdego z nas może wywołać ogromne zmiany w systemie, bo przecież nieustannie tworzymy naszą przyszłość.

Za teledysk, który powstał do utworu odpowiedzialny jest Adam Gawenda / AG STUDIO (znany ze współpracy m.in. z Agnieszką Chylińską, Igorem Herbutem, czy Mrozem).


Kasia Moś ma na koncie współpracę z wieloma uznanymi postaciami z branży muzycznej i filmowej, m.in.: z Robin Antin, założycielką The Pussycat Dolls czy orkiestrą AUKSO. Artystka zagrała także jedną z głównych partii w musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, nagrała też wokalizę do kompozycji Wojciecha Kilara, która została wykorzystana w filmie Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

Kasia Moś solowo na muzycznej scenie zadebiutowała w wieku 18 lat piosenką „I Wanna Know”. Kompozycja napisana przez Roberta Jansona, lidera Varius Manx, zakwalifikował się do finałowej piętnastki krajowego finału 51. Konkursu Piosenki Eurowizja – Ateny 2006.

Debiutancki album artystki zatytułowany „Inspination” wydany został w 2015 roku.