Apple TV+ i Mariah Carey zapraszają na seans specjalnego świątecznego programu „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, który od dzisiaj, tj. 4 grudnia, dostępny wyłącznie w Apple TV+. Wraz z Mariah w programie wzięli udział zaproszeni przez nią specjalni goście: Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland oraz Mykal-Michelle Harris. Ze specjalnym występem pojawiły się również dzieci gwiazdy, bliźniaki Moroccan i Monroe.

Producentami wykonawczymi „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” są Carey oraz Ian Stewart, Raj Kapoor i Ashley Edens, z którymi współpracowali Roman Coppola i Caroline Fox.

kliknij w zdjęcie aby przejść do programu

„Oh Santa!”, singiel i nowy teledysk Mariah z udziałem Ariany Grande i Jennifer Hudson jest już dostępny!


Muzyka z programu z nowymi interpretacjami m.in. świątecznego klasyka „Sleigh Ride” oraz specjalnymi muzycznymi gośćmi dostępna jest wyłącznie w Apple Music, a na innych platformach cyfrowych dostępna będzie od 11 grudnia.

Prócz tego, już 7 grudnia w Apple Music, w ekskluzywnym wywiadzie Mariah zaprezentuje osobiście swoją playlistę ulubionych świątecznych piosenek oraz opowie o swojej muzyce i opublikowanej niedawno książce “The Meaning of Mariah Carey”. Natomiast, 25 grudnia Mariah Carey pojawi się w Apple Music Hits, nowej stacji radiowej Apple Music, w sześciogodzinnym programie specjalnym, w którym zaprezentowane zostaną świąteczne piosenki z „All I Want For Christmas Is You” na czele. Mariah opowie fanom o swoich wspomnieniach związanych ze Świętami a specjalni goście podzielą się ze słuchaczami swoimi opowieściami o świętach.