Twórczyni hitu „Deep End” – Fousheé postanowiła wydać nowy kawałek z okazji Dnia Singla. Od kilku dni możemy słuchać kawałka „single af”. 2020 jest trudnym rokiem dla wszystkich mieszkańców Ziemi. W tym trudnym czasie Fousheé wciąż stara się skupiać na samoakceptacji, dbaniu o siebie i walce o prawa kobiet za pomocą muzyki. Nowy utwór tylko to potwierdza.


Fousheé zyskała popularność tego lata dzięki premierze singla „Deep End”, który zdobył uznanie od portali i magazynów. Od tego czasu „Deep End” zostało odtwarzone ponad 30 milionów razy.

Fousheé urodziła się w New Jersey. Jej pochodzaca z Jamajki matka zawsze stawiała muzykę na piedestale. Jeszcze przed przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych była perkusistką w zespole reggae o nazwie PEP. Dlatego ich dom był pełen dźwięków m. in. Boba Marleya, Toni Braxton, czy Etty James. Dziś jedną z jej największych inspiracji jest Frank Ocean.

Artystka pierwsze utwory pisała w wieku 6 lat. Występowała z różnymi zespołami jeszcze w dzieciństwie. Już wtedy wszyscy wiedzieli, że muzyka jest jej prawdziwą pasją. Jak to często bywa, w pewnym momencie odłożyła muzykę na bok i poszła na studia. Jej matka niestety miała później bardzo poważny wypadek i Fousheé zrozumiała, ze musi na poważnie wziąć swoje marzenia i dążyć do obranego przez siebie celu.

Fousheé przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie na co dzień podziwiała niesamowita scenę muzyczną i środowiska artystyczne. To pomogło jej w procesie twórczym i rozwijaniu się jako wokalistka.