Karolina Leszko postanowiła dać odpowiedź na otaczającą nas rzeczywistość. Artystka przygotowała własną wersję nieśmiertelnego utworu Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”, w aranżacji Dawida Makosza.

W teledysku wyreżyserowanym przez Huberta Centkowskiego wystąpiły wyłącznie kobiety, bo przede wszystkim do kobiet Karolina kieruje wszystkie zawarte w tym wykonaniu emocje. Realizację obrazu i montaż zapewnia duet Ilony i Sebastiana Kosoń, a realizacją dźwięku zajęli się Dawid Makosz i Mateusz Sołtysik. To swoisty apel, podparty niesamowitym głosem i pasją. Takiego wykonania tego utworu jeszcze nie słyszeliście.


Karolina Leszko – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Rodowita krakuska. W tym mieście stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki, uczęszczając do klasy skrzypiec Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza. To śpiewanie jednak od dziecka było formą muzycznej aktywności, która interesowała ją najbardziej.

Karolina pracuje obecnie nad debiutancką, w pełni autorską płytą “WRESZCIE”. Jak podpowiada tytuł, to długo wyczekiwany i upragniony owoc ciężkiej pracy, ale i spełnienia marzeń wokalistki. Płyta bardzo osobista, wręcz intymna. To kompilacja wielu bardzo ważnych momentów z życia ubranych w jej słowa i muzykę. Usłyszymy na niej głównie utwory w popowo–soulowych aranżacjach, ale nie zabraknie również nostalgicznych ballad z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego oraz piosenek w formie muzycznych żartów okraszonych dźwiękami sekcji dętej. Krążek ten, to  prywatna podróż Karoliny, która WRESZCIE odważyła się opowiedzieć o najważniejszych dla niej chwilach, emocjach i marzeniach.