Rosalie. wzięła udział w specjalnej sesji nagraniowej dla Vevo. Nagranie odbyło się w Warszawie, artystka wykonała dwa utwory: „Moment” oraz „Ideal” ze swojego albumu „IDeal”. Wersja na żywo została nagrana tzw. mastershotem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem.

Album „IDeal”, który ukazał się 19 marca 2020 roku, to druga płyta długogrająca w dyskografii Rosalie.

– Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier – tłumaczy piosenkarka.

Mnogość nowych pomysłów manifestuje się na każdej z dziesięciu kompozycji, które oscylują wokół charakterystycznego dla niej stylu. Podobnie jak w przypadku „Flashback”, tak i tym razem wokalistka zaprosiła do współpracy wielu gości z różnych muzycznych światów. Wśród nich znaleźli się producentka Chloe Martini oraz schafter i Ment XXL. 

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Artystka swoim koncie ma m.in. EPkę „Enuff”, świetnie przyjęty album „Flashback” oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi oraz elektronicznym duetem Catz ‚N Dogz. W 2018 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii Debiut Roku.