“Horyzont” – tak brzmi tytuł najnowszego, wyczekiwanego teledysku Piernikowskiego i Brodki, promującego solowy album artysty “The best of moje getto”. Za reżyserię spektakularnego obrazu odpowiada Sebastian Pańczyk, nagrodzony tegorocznym Fryderykiem za teledysk “Nag Champa” duetu Syny, którego ½ tworzy Piernikowski. Zrealizowany z rozmachem projekt producencko spięła ekipa Dobro. Za zdjęcia odpowiada Piotr Sobociński Jr., zaś postprodukcją kompleksowo zajęło się Platige Image.

Warto dodać, że wraz z premierą wideoklipu na kanale YouTube Asfalt Records rozpoczęła się przedsprzedaż kasetowego wydania “The best of moje getto”. Wśród zaproszonych do projektu gości są (oprócz Brodki) Kacha Kowalczyk (Coals), Hades i Adam Repucha. “The best of moje getto” jest jak film – tej płyty słucha się od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu – na ripicie w domu, w aucie i na mieście.  


Piernikowski (Robert) – producent, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Współtwórca duetu Syny oraz nieistniejącej już grupy Napszykłat. Autor solowych krążków „Się żegnaj”, „No Fun” I “The best of moje getto”. Jego twórczość rozciąga się od synostwa, przez działalność solową aż po kompozycje teatralne. Primeshit quality.