Choć premiera filmu „Nie czas umierać” znowu została przesunięta, Billie Eilish i FINNEAS nieustannie promują kawałek skomponowany do filmu o agencie 007. Artyści pojawili się w programie Jimmy’ego Fallona, gdzie nie tylko wykonali singiel, ale też opowiedzieli o pracy nad piosenką.


Piosenka została wyprodukowana przez FINNEASA, czyli brata Billie oraz Stephena Lipsona, z orkiestrą zaaranżowaną przez Hansa Zimmera i Matta Dunkleya oraz Johnnym Marrem na gitarze. 18-letnia Eilish jest oficjalnie najmłodszą artystką, która napisała i wykonuje piosenkę do Bonda.

Billie Eilish przyznaje:

– Bycie częścią tego przedsięwzięcia jest szalone w każdy możliwy sposób. Możliwość współtworzenia ścieżki dźwiękowej do takiego filmu to wielki zaszczyt.

FINNEAS dodaje:

– Napisanie piosenki do Bonda było rzeczą, o której marzyliśmy przez całe życie. Nie ma bardziej kultowego połączenia muzyki i kina jak „Goldfinger” czy „Live and Let Die”. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, odgrywając małą rolę w tak legendarnej franczyzie z bogatą historią. Niech żyje 007.