Tym razem trafiło na piosenkę „Mad World”, która została oryginalnie wykonana przez Tears For Fears. W zeszłym miesiącu Pentatonix podzielili się z fanami swoim własnym utworem „Happy Now”. Była to pierwsza stworzona przez nich oryginalna kompozycja od 2015 roku, która zyskała złotą certyfikację RIAA i znalazła się na 1 miejscu listy Billboard Top 200. Za jej produkcje odpowiadali Johan Carlsson (Ariana Grande, One Direction), Sean Myer (Selena Gomez, Meghan Trainor) oraz Ojivolta, (Selena Gomez, Christina Aguilera), a współtworzył go sam zespół i Ben Bram. „Happy Now” ma już prawie 2 miliony odtworzeń. 


Pentatonix podczas swojej kariery zdobyli trzykrotnie nagrodę Grammy i sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie. Kanał grupy na Youtubie ma ponad 18 milionów subskrypcji i 4,5 miliarda odsłon. Ich pierwszy album ma status złotej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Dodatkowo dziewięć albumów trafiło do pierwszej dziesiątki Billboard 200 (w tym dwa albumy na #1 miejscu) oraz zdobyło status platynowej lub złotej płyty.

W tym roku ukazała się EPka Pentatonix z ich aranżacjami piosenek takich jak: “Blinding Lights” (The Weeknd), “when the party’s over” (Billie Eilish), “Break My Heart” (Dua Lipa) oraz “Dreams” (The Cranberries). Pod koniec 2019 roku ukazała się świąteczna kompilacja zespołu „The Best of Pentatonix Christmas” i znalazły się na niej kolaboracje z takimi artystami jak: Kelly Clarkson, Maren Morris, Jennifer Hudson, Tori Kelly, Jazmine Sullivan, czy Whitney Houston oraz hity „Hallelujah” i „Mary Did You Know ?”.