Pentatonix, zwycięzcy Grammy, odznaczeni wieloma platynowymi certyfikacjami, wypuszczają singiel „Happy Now”. Produkcją utwory zajęli się: Johan Carlsson (Ariana Grande, One Direction), Sean Myer (Selena Gomez, Meghan Trainor), Ojivolta (Selena Gomez, Christina Aguilera) oraz Ben Bram. Do singla ukazał się teledysk, wyreżyserowany przez Alon’a Isocianu.

„Happy Now” to pierwsza oryginalna twórczość grupy od ich albumu z 2015 roku, który zyskał złotą certyfikację RIAA i znalazł się na 1 miejscu listy Billboard Top 200.


Kristin wypowiedziała się singlu po jego premierze:

„Wszyscy się rozwijamy – indywidualnie i jako grupa – i sądzę że teraz naprawdę potrafimy znaleźć prawdziwe szczęście. Dla mnie ten singiel to rozpoczęcie nowego rozdziału.”

W tym roku ukazał się mini album Pentatonix o nazwie „At Home” z aranżacjami piosenek takich jak: „Blinding Lights” (The Weeknd), „When the party’s over” (Billie Eilish), „Break My Heart” (Dua Lipa) i „Dreams” (The Cranberries).

Zespół Pentatonix podczas swojej kariery zdobył trzykrotnie nagrodę Grammy i sprzedał 10 milionów albumów na całym świecie. Kanał grupy na Youtubie ma ponad 18 milionów subskrypcji i 4,5 miliardy odsłon. Ich pierwszy album ma status złotej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Dodatkowo dziewięć z ich albumów trafiło do pierwszej dziesiątki Billboard 200 (w tym dwa albumy na #1 miejscu) oraz zdobyło status platynowej lub złotej płyty.

Przypominamy, że w 2021 roku Pentatonix wystąpią w Warszawie. Więcej o koncercie, tutaj