Linia Nocna, czyli Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec przedstawiają kolejny singiel. Tym razem jest to ich interpretacja utworu „Dla Ciebie jestem sobą” Kabaretu Starszych Panów. To kolejna propozycja duetu po świetnie przyjętych piosenkach: „Zielone Żoli”, „Hulajnogi” czy „Gdziekolwiek” z Kubą Badachem czy „Wpadłeś mi w inne”.


Linia Nocna zaebiutowała w czerwcu 2017 singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Duet supportował KARI w czasie jej trasy koncertowej „I am Fine” oraz Kubę Badacha i jego „Oldschool” w warszawskim Teatrze Roma. Zespół wystąpił także w ramach Warsaw Music Week.

Po niedługim czasie zaprezentowali drugi singiel „Nad Wisłą”, w którym gościnnie wystąpił Kuba Sienkiewicz, wokalista legendarnego zespołu Elektryczne Gitary. W piosence, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej, wyraźnie słychać inspiracje miastem i jego dźwiękami, co jest charakterystycznym elementem twórczości zespołu.

W marcu 2018 roku ukazał się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza oraz Buslava. Materiał charakteryzują elektroniczne brzmienia i nowoczesne produkcje, ale w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje też delikatności i poetyckości.