Długo oczekiwany, nowy projekt Disclosure zatytułowany „Energy” już za kilka dni ujrzy światło dzienne, i będzie pierwszym pełnym albumem braci Guya i Howarda Lawrence’ów od czasu płyty „Caracal” z 2015 roku. Nominowany do nagrody Grammy duet produkuje nadal znakomite single z zaskakującą, gwiazdorską obsadą towarzyszącą. Ich najnowszy utwór nie jest inny – „Birthday” z udziałem Syd i Kehlanie, utwór o rozterkach, czy należy zadzwonić do byłego/byłej w ich urodziny. Disclosure przygotowało również „Birthday (VIP Remix)”, dodając trochę bardziej optymistyczny klimat do skądinąd ponurego utworu.


Zdolność Disclosure do pozyskiwania jednych z najbardziej ambitnych i oryginalnych wokalistów na świecie i połączenia ich, by wszystko tak dobrze ze sobą współgrało, jest świadectwem ich wyjątkowych talentów. „Birthday” wydobywa z gładkiego wokalu Syd to, co najlepsze. Kehlani kontynuuje swoją znakomitą passę po jej drugim albumie „It Was Good Until It Wasn’t”.


Na początku tego roku Disclosure nawiązało również współpracę z Khalidem nad „Know Your Worth” i remiksem, w którym wystąpią wschodzące nigeryjskie gwiazdy Davido i TEMS. W swojej zaskakującej EP-ce „Ecstasy” zaoferowali trochę house’owych dźwięków.