Pharrell Williams oddaje cześć czarnym przedsiębiorcom w swoim nowym utworze, w którym gościnnie wystąpił JAY-Z. Do piosenki Entrepreneur powstał klip, który wysyła w świat mocny komunikat. W teledysku zobaczymy kilkunastu czarnych przedsiębiorców i dowiemy się co udało im się osiągnąć ciężką pracą. 


We wzruszającym obrazie fani poznają historię takich osób i miejsc, jak Issa Rae, Nipsey Hussle, Tyler, The Creator, Robert Hartwell, Six Sev, TyAnthony Davis [założyciel of Vox Collegiate Junior High], Vincent Williams [założyciel Honey’s Kettle], Iddris Sandu, Beatrice Dixon [założycielka Honey’s Pot], Arthell & Darnell Isom [założyciele D’ART Shtajio], Neighbors SkateShop, Alrick Augustine, Denise Woodard [założycielka Partake Cookies],Chace Infinite [założyciel Harun Coffee Shop], Chef Alisa [założycielka My Two Cents], Debbie Allen [założycielka Tribe Midwifery], Angela Richardson [założycielka PUR Home], Miss Bennett Fitness, Black and Mobile, Trill Paws Dog Accessories, Third Vault Yarns i pierwszy czarny absolwent kończący Princeton z najlepszym wynikiem na roku – Nicholas Johnson. Każdego z bohaterów zobaczymy w klipie, a dodatkowe napisy przedstawiają ich historię. Ten wzruszający utwór pokazuje radość i afirmację całego czarnego społeczeństwa. To hymn, który pojawił się wtedy, kiedy był najbardziej potrzebny.

Pharrell połączył także siły z magazynem TIME w specjalnym projekcie „Nowa Amerykańska Rewolucja”.

Był kuratorem serii esejów i konwersacji pomiędzy czarnymi liderami, którzy skupiają się na opresyjnej przeszłości Ameryki i wizji równiejszej przyszłości. Wypowiadają się tam m. in. Kenya Barris, Imara Jones, Naomi Osaka, czy Tyler, the Creator. W rozmowie udało się także połączyć niesamowite osobowości z różnych pokoleń, jak Yara Shahidi i Angela Davies. Okładkę stworzył Hank Willis Thomas.


Składając ten projekt poprosiłem najbardziej wykwalifikowanych ludzi jakich znam na każdym z pól, które poruszamy – od Angeli Davies, przez Tylera, the Creatora aż do członkini Izby Reprezentantów – Barbary Lee – by porozmawiali z nami i między sobą o tym, jak możemy kształtować przyszłość. Chciałem przedstawić wizję przyszłości wypełnioną artystami, twórcami i przedsiębiorcami, którzy trzymają się zasad przyświecających naszemu narodowi. – tak Pharrell napisał o tym wyjątkowym wydaniu magazynu

Pharrell Williams to jeden z najbardziej wpływowych artystów naszych czasów. Zdobył do tej pory 13 nagród GRAMMY, został dwukrotnie nominowany do Oskarów, tworzył muzykę do kinowego hitu „Jak Ukraść Księżyc” i wydał świetnie przyjęte albumy zarówno jako artysta solowy, współzałożyciel N.E.R.D. i producent. Pobijał rekordy piosenkami „Happy”, czy „Get Lucky” z zespołem Daft Punk. Pharrell jest znany także jako aktywista pracujący o równość czarnego społeczeństwa.