Album „You, Me & Cole” przypomina utwory Cole’a Portera w oryginalnym ujęciu i interpretacji niezwykłego duetu głosu z kontrabasem. Dwójka mieszkających w San Francisco obcokrajowców, nawiązała nić porozumienia interpretując klasyki autorstwa Cole’a Portera. Izraelska wokalistka Noa Levy i japoński kontrabasista Shimpei Ogawa przypomnieli dziesiątkę standardów, zawierając w swych interpretacjach bliskie własnym sercom tradycje oraz muzyczne inspiracje.


Kameralny „You, Me & Cole” przynosi świeże spojrzenie na pełne pięknych melodii utwory Portera. W dialogu kontrabasu i głosu przebijają się bliskie muzykom inspiracje muzyką rodem z Brazylii i Bliskiego Wschodu, bluesem, ale i kompozycjami Bacha.

Noa Levy to izraelska wokalistka, mieszkająca obecnie w San Francisco. Porównywana jest z Carmen McCrae, Evą Cassidy i Anitą O’Day, Noa śpiewa z emocjonalnym liryzmem, a jej występy przyciągają sceniczną charyzmą i magnetyzmem. Śpiewała w prestiżowym SF JAZZ, a jej zespół Noa Levy & The Experts jest częstym gościem jazzowych klubów San Francisco.

Shimpei Ogawa to pochodzący z Japonii kontrabasista. Laureat nagrody Outstanding Rhythm Section podczas Reno Jazz Festival, finalista International Society of Bassist Competition w roku 2019 w kategorii jazzowej, laureat 2018 Jazz Search West Competition. Występował z Akirą Taną, Dannem Zinnem, Terrencem Brewerem, Faye Carol i Electric Squeezebox Orchestra.